Po warsztatach wokalnych!

O tym, że w Łodygowicach mieszka wielu utalentowanych młodych ludzi, nikogo zapewniać nie trzeba. Warto natomiast „szlifować” te uzdolnione „diamenty”…
Dlatego w dniach 15-17 listopada w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły w Łodygowicach zostały zorganizowane warsztaty wokalne, na których uczestnicy ćwiczyli śpiew, emisję głosu, dykcję, intonację oraz ruch sceniczny.

W niedzielny wieczór ponad 50 osób – solistów i chórzystów dało wspólny, naprawdę wyjątkowy koncert, który był podsumowaniem pracy na warsztatach. Uczestnikami byli głównie uczniowie ZSO

tag4

w Łodygowicach, ZS w Łodygowicach, ZS w Pietrzykowicach, oraz członkowie zespołu Magurzanie.

Zajęcia prowadziły: p. Karolina Kidoń- wokalistka blusowo-soulowo-jazzowa, solistka drużyny Haliny Mlynkovej w programie TVP2 – Bitwa na Głosy oraz p. Bogusia Kowalczyk – dyrygent, instruktor zespołów wokalnych i instrumentalnych, nauczycielka rytmiki oraz gry na instrumentach klawiszowych, pedagog muzyczny.

Niewątpliwą atrakcją warsztatów stał się także dla wielu nocleg na terenie szkoły:)

Dziękujemy serdeczne instruktorom – p. Bogusławie Kowalczyk i p. Karolinie Kidoń za przeprowadzenie zajęć. Dziękujemy również uczestnikom za zaangażowanie, gościom przybyłym na niedzielny koncert za obecność i brawa oraz pracownikom ZSO w Łodygowicach za to, że byli:)

Życząc wszystkim sukcesów wokalnych, liczymy na kolejne wspólne warsztatowe spotkanie.

Dodaj komentarz